Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha6) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Author
ka: ავტორი

en: Replies
ka: გამოხმაურებები

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Message
ka: შეტყობინება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Active
ka: აქტიური

en: Recipients
ka: მიმღებები

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Send
ka: გაგზავნა

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: Messages
ka: შეტყობინებები
