Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha6) - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Author
lt: Autorius

en: Replies
lt: Atsakymai

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Message
lt: Žinutė

en: - None -
lt: - Joks -

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Mail
lt: Paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Active
lt: Aktyvus

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Sender
lt: Siuntėjas

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Send
lt: Siųsti

en: here
lt: čia

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Messages
lt: Žinutės

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Webform
lt: Web forma

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Type:
lt: Tipas:

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Notification
lt: Įspėjimas

en: Default subject
lt: Numatyta tema

en: Webform submission
lt: Web formos pateikimai

en: Submission
lt: Pateikimas

en: Custom @label…
lt: Savitas @label…
