Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha6) - en to ml translation catalogue (15 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: Replies
ml: മറുപടികൾ

en: Disabled
ml: സജ്ജീകരിക്കാത്തത്

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Name
ml: പേര്

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Mail
ml: മെയിൽ

en: Active
ml: സജീവമായ

en: Recipients
ml: സ്വീകർത്താക്കൾ

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം
