Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha6) - en to my translation catalogue (14 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Author
my: စာရေးသူ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Message
my: သတင်း

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Recipients
my: လက်ခံရရှိမည့်သူများ

en: From
my: မှ

en: Authored on
my: ရေးသားချိန်

en: Display name
my: ပြသရန်အမည်

en: Reply
my: ပြန်စာ
