Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha6) - en to oc translation catalogue (31 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Author
oc: Autor

en: Replies
oc: Responsas

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Message
oc: Messatge

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Attachment
oc: Fichièr estacat

en: Mail
oc: Corrièrs electronic

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Active
oc: Actiu

en: Recipients
oc: Destinataris

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Send
oc: Mandar

en: here
oc: aicí

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Messages
oc: Messatges

en: Display name
oc: Nom de l'afichatge

en: Changed
oc: Modificat

en: Thread
oc: Fial de discussion

en: Reply
oc: Respondre

en: Type:
oc: Tipe :

en: Machine name
oc: Nom sistèma
