Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha6) - en to ro translation catalogue (33 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Author
ro: Autor

en: Replies
ro: Replici

en: Disabled
ro: Dezactivat

en: Enabled
ro: Activat

en: Message
ro: Mesaj

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Attachment
ro: Anexă

en: Mail
ro: E-mail

en: Created
ro: Creat

en: Active
ro: Activ

en: Recipients
ro: Destinatari

en: Sender
ro: Expeditor

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Send
ro: Trimite

en: here
ro: aici

en: Authored on
ro: Scris pe

en: Messages
ro: Mesaje

en: Display name
ro: Nume de afișare

en: Changed
ro: Schimbat

en: Thread
ro: Fir de execuție

en: Reply
ro: Replică

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Notification
ro: Notificare

en: Last activity
ro: Ultima activitate

en: Sender name
ro: Numele expeditorului
