Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha6) - en to ru translation catalogue (39 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Author
ru: Автор

en: Replies
ru: Ответы

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Message
ru: Сообщение

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Attachment
ru: Вложение

en: Mail
ru: Почта

en: Created
ru: Создано

en: Active
ru: Активно

en: Recipients
ru: Получатели

en: Sender
ru: Отправитель

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Send
ru: Отправить

en: here
ru: здесь

en: Authored on
ru: Создан в

en: Messages
ru: Сообщения

en: Display name
ru: Название отображения

en: Changed
ru: Изменение

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Thread
ru: Тема обсуждения

en: Reply
ru: Ответить

en: Type:
ru: Тип:

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Notification
ru: Уведомление

en: Default subject
ru: Тема по умолчанию

en: Webform submission
ru: Отправление веб-форм

en: Last activity
ru: Последнее занятие

en: Sender name
ru: Имя отправителя

en: Submission
ru: Отправление

en: Unique machine-readable name: lowercase letters, numbers, and underscores only.
ru: Уникальное машинное имя: только маленькие буквы, цифры или знак подчёркивания.
