Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha6) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Author
sr: Аутор

en: Replies
sr: Одговори

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Message
sr: Порука

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Default
sr: Подразумевано

en: View
sr: Преглед

en: ID
sr: ИД

en: Mail
sr: Пошта

en: Created
sr: Направљено

en: Changed
sr: Промењен
