Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha6) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: Replies
ta: பதில்கள்

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Message
ta: தகவல்

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: View
ta: நோக்குக

en: Active
ta: இயங்கும்
