Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha6) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Replies
th: ตอบ

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Message
th: ข้อความ

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Recipients
th: ผู้รับ

en: To
th: ถึง

en: From
th: จาก

en: Send
th: ส่ง

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Messages
th: ข้อความ

en: Display name
th: ชื่อที่แสดง

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Thread
th: หัวข้อ

en: Reply
th: ตอบ

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Sender name
th: ชื่อผู้ส่ง
