Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha7) - en to cs translation catalogue (35 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Author
cs: Autor

en: Replies
cs: Odpovědí

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Message
cs: Zpráva

en: - None -
cs: - Nic -

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Attachment
cs: Příloha

en: Mail
cs: E-mail

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Active
cs: Aktivní

en: Recipients
cs: Příjemci

en: Sender
cs: Odesílatel

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Send
cs: Poslat

en: here
cs: zde

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: Messages
cs: Zprávy

en: Display name
cs: Název zobrazení

en: Changed
cs: Změněno

en: Thread
cs: Vlákno

en: Reply
cs: Odpovědět

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Notification
cs: Oznámení

en: Default subject
cs: Výchozí předmět

en: Webform submission
cs: Odeslání formuláře

en: Sender name
cs: Jméno odesílatele

en: Submission
cs: Odeslaný formulář
