Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha7) - en to fa translation catalogue (32 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Author
fa: نویسنده

en: Replies
fa: پاسخ‌ها

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Message
fa: پیام

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: View
fa: مشاهده

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: شناسه

en: Attachment
fa: پیوست

en: Mail
fa: ارسال پست

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Active
fa: فعال

en: Recipients
fa: گیرنده‌ها

en: Sender
fa: فرستنده

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Send
fa: ارسال

en: here
fa: اینجا

en: Authored on
fa: تالیف شده در

en: Messages
fa: پیام‌ها

en: Display name
fa: نمایش نام

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Reply
fa: پاسخ

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Notification
fa: اطلاع‌رسانی
