Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha7) - en to kn translation catalogue (27 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Author
kn: ಲೇಖಕ

en: Replies
kn: ಮಾರುತ್ತರಗಳು

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: View
kn: ನೋಡು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Mail
kn: ಮೈಲ್

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Active
kn: ಸಕ್ರಿಯ

en: Recipients
kn: ಪಡೆಯುವವರು

en: Sender
kn: ಕಳುಹಿಸಿದವರು

en: To
kn: ಗೆ

en: From
kn: ಯಿಂದ

en: Send
kn: ಕಳುಹಿಸು

en: Authored on
kn: ಬರೆದ ದಿನ

en: Messages
kn: ಸಂದೇಶಗಳು

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Reply
kn: ಉತ್ತರಿಸು

en: Type:
kn: ಬಗೆ:

en: Notification
kn: ಸೂಚನೆ
