Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha7) - en to ps translation catalogue (17 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Author
ps: ليكوال

en: Replies
ps: ځوابونه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Message
ps: پيغام

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Attachment
ps: نښل

en: Mail
ps: بریښنالیک

en: Active
ps: فعال

en: To
ps: ته

en: Reply
ps: ځواب
