Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha7) - en to sk translation catalogue (33 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Author
sk: Autor

en: Replies
sk: Odpovedí

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Message
sk: Správa

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Attachment
sk: Príloha

en: Mail
sk: Pošta

en: Created
sk: Vytvorené

en: Active
sk: Aktívny

en: Recipients
sk: Adresáti

en: Sender
sk: Odosielateľ

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Send
sk: Odoslať

en: here
sk: tu

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: Messages
sk: Správy

en: Display name
sk: Zobrazované meno

en: Changed
sk: Zmenené

en: Webform
sk: Webformulár

en: Thread
sk: Vlákno

en: Reply
sk: Odpovedať

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Default subject
sk: Predvolený predmet

en: Webform submission
sk: Odoslanie webformulára
