Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha7) - en to te translation catalogue (22 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Author
te: రచయిత

en: Replies
te: స్పందనలు

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Message
te: సందేశం

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Label
te: లేబుల్

en: Default
te: అప్రమేయం

en: View
te: చూడు

en: Attachment
te: జోడింపు

en: Mail
te: మెయిల్

en: Created
te: సృష్టితం

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: Send
te: పంపించు

en: here
te: ఇక్కడ

en: Messages
te: సందేశాలు

en: Display name
te: చూపించే పేరు

en: Reply
te: స్పందించు
