Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha7) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Status
mn: Байдал

en: Author
mn: Чогаалчы

en: Message
mn: Чагаа

en: Name
mn: Ат

en: Default
mn: Ниити

en: View
mn: Көөрү

en: To
mn: Кымга:

en: From
mn: Кымдан:

en: Authored on
mn: Бижээн
