Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha7) - en to vi translation catalogue (32 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Author
vi: Tác giả

en: Replies
vi: Phản hồi

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Message
vi: Thông điệp

en: - None -
vi: - Không -

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Label
vi: Nhãn

en: Default
vi: Mặc định

en: View
vi: Xem

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: ID
vi: Mã

en: Attachment
vi: Đính kèm

en: Mail
vi: Thư

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Active
vi: Hoạt động

en: Recipients
vi: Người nhận

en: Sender
vi: Người gửi

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: Send
vi: Gửi

en: here
vi: ở đây

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: Messages
vi: Thông báo

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Thread
vi: Luồng

en: Reply
vi: Phản hồi

en: Type:
vi: Kiểu:

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Default subject
vi: Chủ đề mặc định
