Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha8) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: Status
be: Статус

en: Author
be: Аўтар

en: Replies
be: Адказы

en: Remove
be: Выдаліць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Message
be: Паведамленне

en: - None -
be: - Нічога -

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Attachment
be: Дадатак

en: Mail
be: Пошта

en: Created
be: Створана

en: Active
be: Актыўна

en: Recipients
be: Атрымальнікі

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Send
be: Адаслаць

en: Recipient
be: Адрасат

en: Authored on
be: Дата:

en: Webform
be: Анкета

en: Reply
be: Адказ

en: Machine name
be: Машынная назва
