Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha8) - en to hy translation catalogue (27 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Replies
hy: Պատասխաններ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Message
hy: Հաղորդագրություն

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Attachment
hy: Կցորդ

en: Mail
hy: Փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Recipients
hy: ստացողներ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Recipient
hy: Ստացող

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Reply
hy: Պատասխան

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
