Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha8) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Author
mk: Автор

en: Replies
mk: Одговори

en: Remove
mk: Одстрани

en: - None -
mk: - Ништо -

en: Settings
mk: Поставки

en: Add
mk: Додај

en: Active
mk: Активно
