Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha8) - en to pl translation catalogue (40 entries)

en: Author
pl: Autor

en: Replies
pl: Odpowiedzi

en: Remove
pl: Usuń

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Message
pl: Wiadomość

en: - None -
pl: - Brak -

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Mail
pl: Poczta

en: Created
pl: Utworzono

en: Active
pl: Aktywne

en: Recipients
pl: Odbiorcy

en: Sender
pl: Nadawca

en: To
pl: Do

en: From
pl: Od

en: Send
pl: Wyślij

en: Recipient
pl: Adresat

en: here
pl: tutaj

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Display name
pl: Wyświetlana nazwa

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Webform
pl: Formularz

en: Thread
pl: Wątek

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Type:
pl: Typ:

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Notification
pl: Powiadomienie

en: Default subject
pl: Domyślny temat

en: Webform submission
pl: Zgłoszenie formularza

en: A valid email address is required.
pl: Wymagany jest poprawny adres email.

en: Sender name
pl: Nazwa nadawcy

en: Submission
pl: Zgłoszenie
