Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha8) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: - None -
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Add
ug: قوشۇش

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Send
ug: يوللاش

en: Recipient
ug: قوبۇل قىلغۇچى

en: here
ug: بۇ يەر

en: Reply
ug: جاۋاب
