Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha10) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: Author
af: Outeur

en: Replies
af: Antwoorde

en: Remove
af: Verwyder

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Message
af: Boodskap

en: - None -
af: - Geen -

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Default
af: Verstek

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Attachment
af: Aanhangsel

en: Mail
af: E-pos

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: Recipients
af: Ontvangers

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Send
af: Stuur

en: Authored on
af: Geskep op

en: Reply
af: Beantwoord
