Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha10) - en to gl translation catalogue (36 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Author
gl: Autor/a

en: Replies
gl: Respostas

en: Remove
gl: Quitar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Message
gl: Mensaxe

en: - None -
gl: - Ningún -

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Default
gl: Predeterminado

en: Add
gl: Engadir

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Attachment
gl: Anexo

en: Mail
gl: Correo-e

en: Created
gl: Creado

en: Active
gl: Activo

en: Recipients
gl: Destinatarios

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Send
gl: Enviar

en: Recipient
gl: Recipiente

en: here
gl: aquí

en: Authored on
gl: Creado en

en: Messages
gl: Mensaxes

en: Display name
gl: Nome a amosar

en: Changed
gl: Cambiado

en: Webform
gl: Formulario web

en: Thread
gl: Fío

en: Reply
gl: Responder

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Webform submission
gl: Envío de formulario

en: Sender name
gl: Nome do remitente

en: Submission
gl: Envío
