Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha10) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Author
jv: Penulis

en: Replies
jv: Balesan

en: Remove
jv: Buwang

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Message
jv: Pesen

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Add
jv: Tambah

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Attachment
jv: Sisipan

en: Mail
jv: Surat

en: Created
jv: Digawé

en: Active
jv: Aktif

en: Recipients
jv: Penerima

en: To
jv: Marang

en: Send
jv: Kirim

en: Recipient
jv: Penerima

en: here
jv: nag kéné

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: Reply
jv: Balesan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
