Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha10) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Replies
km: ឆ្លើយតប

en: Remove
km: យកចេញ

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Message
km: សារ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Add
km: បន្ថែម

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Attachment
km: ​ឯកសារ​ភ្ជាប់

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: Recipients
km: អ្នក​ទទួល​

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Recipient
km: អ្នកទទួល

en: Authored on
km: និពន្ធ​នៅ

en: Reply
km: ឆ្លើយតប

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
