Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha10) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ
