Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha10) - en to pt translation catalogue (39 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Author
pt: Autor

en: Replies
pt: Respostas

en: Remove
pt: Remover

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Message
pt: Mensagem

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Etiqueta

en: Default
pt: Por defeito

en: Add
pt: Adicionar

en: View
pt: Mostrar

en: Updated
pt: Atualizado

en: Attachment
pt: Anexo

en: Mail
pt: Correio

en: Created
pt: Criado

en: Active
pt: Ativo

en: Recipients
pt: Destinatários

en: Sender
pt: Remetente

en: To
pt: Para

en: From
pt: De

en: Send
pt: Enviar

en: Recipient
pt: Destinatário

en: here
pt: aqui

en: Authored on
pt: Criado em

en: Messages
pt: Mensagens

en: Display name
pt: Nome da vista

en: Changed
pt: Alterado

en: Webform
pt: Formulário

en: Thread
pt: Tópico

en: Reply
pt: Responder

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Notification
pt: Notificação

en: Default subject
pt: Assunto predefinido

en: Webform submission
pt: Envio de formulário

en: Last activity
pt: Última atividade

en: Sender name
pt: Nome do remetente
