Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha10) - en to sl translation catalogue (24 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Author
sl: Avtor

en: Replies
sl: Odgovorov

en: Remove
sl: Odstrani

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Attachment
sl: Priponka

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven

en: Recipients
sl: Prejemniki

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Send
sl: Pošlji

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Reply
sl: Odgovori

en: Machine name
sl: Strojno ime
