Webform Email Reply Threads (1.0.0-alpha10) - en to sq translation catalogue (22 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Author
sq: Autori

en: Replies
sq: Përgjigje

en: Remove
sq: Hiq

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Message
sq: Mesazhi

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: View
sq: Shfaq

en: Attachment
sq: Bashkangjitur

en: Created
sq: Krijuar

en: Active
sq: Aktiv

en: Recipients
sq: Marrës

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Send
sq: Dërgo

en: Recipient
sq: Marrës

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: Reply
sq: Përgjigju
