Webform Entity Handler (2.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Edit
he: עריכה

en: View
he: צפיה

en: Updated
he: עודכן

en: External
he: חיצוני

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Entity
he: יישות

en: Completed
he: נשלם

en: Webform
he: טופס - Webform

en: Execute
he: ביצוע

en: Locked
he: נעול

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Converted
he: מומרים

en: Create a new entity
he: צור ישות חדשה
