Webform Entity Handler (2.0.0-beta1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Edit
ja: 編集

en: View
ja: ビュー

en: Updated
ja: 更新

en: External
ja: 外部

en: Create new revision
ja: 新しいリビジョンの作成

en: Entity
ja: エンティティ

en: Completed
ja: 完了

en: Webform
ja: ウェブフォーム

en: Execute
ja: 実行

en: Locked
ja: ロック

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Entity type
ja: エンティティタイプ

en: Converted
ja: 変換済み

en: Create a new entity
ja: 新しいエンティティーを作成
