Webform Entity Handler (2.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (19 entries)

en: Edit
nl: Bewerken

en: View
nl: Weergeven

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: External
nl: Extern

en: Create new revision
nl: Nieuwe revisie aanmaken

en: Entity
nl: Entiteit

en: Completed
nl: Voltooid

en: Webform
nl: Formulier

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Locked
nl: Vergrendeld

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: Additional settings
nl: Aanvullende instellingen

en: Converted
nl: Geconverteerd

en: …when <b>draft</b> is saved.
nl: …wanneer <b>concept</b> is opgeslagen.

en: …when anonymous submission is <b>converted</b> to authenticated.
nl: …wanneer anonieme inzending wordt <b>geconverteerd</b> naar geverifieerd.

en: …when submission is <b>completed</b>.
nl: …wanneer inzending is <b>voltooid</b>.

en: …when submission is <b>updated</b>.
nl: …wanneer inzending is <b>bijgewerkt</b>.

en: …when submission is <b>deleted</b>.
nl: …wanneer inzending is <b>verwijderd</b>.
