Webform Entity Handler (2.0.0-beta1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Edit
ru: Редактировать

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: External
ru: Внешний

en: Create new revision
ru: Создать новую редакцию

en: Entity
ru: Сущность

en: Completed
ru: Завершено

en: Webform
ru: Веб-форма

en: Execute
ru: Выполнить

en: Locked
ru: Заблокировано

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Entity type
ru: Тип сущности

en: Additional settings
ru: Дополнительные настройки

en: Create a new entity
ru: Создать новую сущность
