Webform Entity Handler (2.0.0-beta1) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Edit
uk: Редагувати

en: View
uk: Перегляд

en: Updated
uk: Оновлено

en: External
uk: Зовнішнє

en: Create new revision
uk: Створювати нову редакцію

en: Entity
uk: Сутність

en: Completed
uk: Завершено

en: Webform
uk: Вебформа

en: Execute
uk: Виконати

en: Locked
uk: Заблоковано

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: Additional settings
uk: Додаткові налаштування

en: Converted
uk: Перетворено

en: Null
uk: Пусто

en: Create a new entity
uk: Створити нову сутність

en: Webform Entity Handler
uk: Вебформа: Обробник сутності
