Webform Entity Handler (2.0.0-beta1) - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Edit
vi: Sửa

en: View
vi: Xem

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: External
vi: Bên ngoài

en: Create new revision
vi: Tạo bản hiệu đính mới

en: Completed
vi: Đã hoàn thành

en: Execute
vi: Thực hiện

en: Locked
vi: Đã khoá

en: - Select -
vi: - Chọn -

en: Converted
vi: Đã biến đổi
