Webform Entity Handler (2.0.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Create new revision
bo: བསྒྱུར་བཅོས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Locked
bo: ཟྭ་བརྒྱབ་ཟིན

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས
