Webform Entity Handler (2.0.0) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Edit
ca: Edita

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: External
ca: Extern

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Entity
ca: Entitat

en: Completed
ca: Completat

en: Webform
ca: Formulari web

en: Execute
ca: Executa

en: Locked
ca: Bloquejat

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Converted
ca: Convertida

en: Null
ca: Nul

en: Create a new entity
ca: Crea una nova entitat
