Webform Entity Handler (2.0.0) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Edit
et: Muuda

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: External
et: Väline

en: Create new revision
et: Luuakse uus redaktsioon

en: Entity
et: Olem

en: Completed
et: Lõpetatud

en: Webform
et: Veebivorm

en: Execute
et: Rakenda

en: Locked
et: Lukus

en: - Select -
et: - Vali -

en: Entity type
et: Olemi tüüp
