Webform Entity Handler (2.0.0) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Locked
hy: Արգելափակված

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
