Webform Entity Handler (2.0.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Edit
is: Breyta

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: Create new revision
is: Búa til nýja útgáfu

en: Completed
is: Lokið

en: - Select -
is: - Velja -
