Webform Entity Handler (2.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Completed
my: ပြီးဆုံးပါပြီ

en: Locked
my: ပိတ်ထားသည်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
