Webform Entity Handler (2.0.1) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Edit
bs: Izmjeni

en: View
bs: Pregled

en: Create new revision
bs: Kreiraj novu reviziju

en: Locked
bs: Zaključano

en: Converted
bs: Konvertovan
