Webform Entity Handler (2.0.1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Edit
da: Redigér

en: View
da: Vis

en: Updated
da: Opdateret

en: External
da: Eksterne

en: Create new revision
da: Opret ny version

en: Completed
da: Gennemført

en: Webform
da: Webformular

en: Execute
da: Kør

en: Locked
da: Låst

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Entity type
da: Entity-type

en: Converted
da: Konverteret

en: Create a new entity
da: Opret en ny entitet
