Webform Entity Handler (2.0.1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Edit
tr: Düzenle

en: View
tr: Görüntüle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: External
tr: Harici

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: Entity
tr: Nesne

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: Execute
tr: Çalıştır

en: Locked
tr: Kilitli

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Converted
tr: Dönüştürülmüş

en: Null
tr: Boş

en: Create a new entity
tr: Yeni bir nesne oluştur
