Webform Entity Handler (2.0.2) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Edit
az: Dəyiş

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: States
az: Dövlətlər

en: Field name
az: Sahə adı

en: State
az: Dövlət

en: External
az: Xarici

en: Create new revision
az: Yeni versiya yaradın

en: Entity
az: Entiti

en: Locked
az: Bağlanıb

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: New revision
az: Yeni revizyon
