Webform Entity Handler (2.0.2) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Edit
cs: Upravit

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: States
cs: Stavy

en: Field value
cs: Hodnota pole

en: Field name
cs: Název pole

en: State
cs: Stav

en: External
cs: Externí

en: Operation
cs: Operace

en: Create new revision
cs: Vytvořit novou revizi

en: Completed
cs: Dokončené

en: Skip
cs: Přeskočit

en: Execute
cs: Vykonat

en: Locked
cs: Uzamčeno

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Entity type
cs: Typ entity

en: New revision
cs: Nová revize
