Webform Entity Handler (2.0.2) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: View
el: Προβολή

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: State
el: Κατάσταση

en: External
el: Εξωτερικό

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Create new revision
el: Δημιουργία νέας αναθεώρησης

en: Entity
el: Οντότητα

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Execute
el: Εκτέλεση

en: Locked
el: Κλειδωμένο

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: New revision
el: Νέα αναθεώρηση
