Webform Entity Handler (2.0.2) - en to fa translation catalogue (18 entries)

en: Edit
fa: ویرایش

en: View
fa: مشاهده

en: Updated
fa: به‌روز

en: States
fa: حالت‌ها

en: Field name
fa: نام فیلد

en: State
fa: وضعیت

en: External
fa: خارجی

en: Operation
fa: عملکرد

en: Create new revision
fa: ایجاد نسخه جدید

en: Entity
fa: عنصر

en: Completed
fa: تکمیل شد

en: Webform
fa: فرم ساز

en: Execute
fa: انجام عملیات

en: Locked
fa: قفل شده

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: New revision
fa: نسخه جدید

en: Null
fa: تهی
